10 produktų, kuriuos drąsiai galima valgyti po 18 val.

Vakarienės metas / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-10-23 16:25
Besirūpinantys savo kūno linijomis, dažnai laužo galvą, ką gi suvalgyti vakarienei, kad galėtų džiaugtis puikia figūra. Šie produktai padės jums pasigaminti sveiką ir nekaloringą vakarienę.

1. Kukurūzai

Kukurūzai – ne tik labai skanus, bet ir naudingas produktas, kuris mažina cholesterolio kiekį bei stabdo riebalų kaupimąsi. Tiesa, pirmenybę reikėtų teikti ne konservuotiems, o virtiems kukurūzams.

2. Nektarinai

Klaidingai manoma, kad šio vaisiaus negalima valgyti antroje dienos pusėje. Tiesa yra ta, jog nektarinuose itin daug ląstelienos, kuri greitina medžiagų apykaitą bei stabdo riebalų kaupimąsi.

3. Salierai

Salieras – neigiamo kaloringumo produktas. Tai reiškia, kad organizmas, virškindamas šią daržovę, sudegina daugiau kalorijų negu gauna.

4. Ropės

Ropės – labai vertingas produktas, kurio turėtų būti mūsų racione. Ši daržovė valo organizmą, stiprina imunitetą bei suteikia energijos. Be to, ropės – tai dietinis produktas.

5. Moliūgai

Ši oranžinė daržovė tikrai nepakenks figūrai. Iš moliūgo galima pagaminti daug skanių ir greitai paruošiamų patiekalų: kreminių sriubų, košių, salotų.

6. Kopūstai

Visose kopūstų rūšyse gausu B grupės vitaminų, kurie dalyvauja visuose svarbiuose žmogaus organizme vykstančiuose procesuose. Kopūstai itin tinka vakarienei, nes tai dietinis produktas.

7. Grybai

Grybai nėra nei kaloringi, nei sunkiai virškinami. Žinoma, jeigu juos virsime, o ne kepsime ir valgysime kaip garnyrą ar padažą prie kitų, riebių ir sunkiai virškinamų patiekalų.

8. Burokėliai

Vienas būtiniausių produktų mūsų organizmui. Ši raudona daržovė padeda reguliuoti riebalų apykaitą bei užkerta kelią jų kaupimuisi. Burokėlius galite valgyti virtus, keptus ar net žalius.

9. Žuvis

Konkrečiau – menkė ir plekšnė. Šiose žuvyse labai nedaug kalorijų. Menkėje gausu vitaminų ir mikroelementų, kurie stiprina imunitetą ir normalizuoja organizmo veiklą. O štai plekšnėje gausu metionino – aminorūgšties, kuri palaiko normalų kūno svorį ir sklaido riebalus.

10. Kiviai

Tiesiog nepamainomas vaisius tiems, kurie nori sulieknėti. Kiviai padeda skaidyti ir deginti riebalus, mažina sunkumą skrandyje bei normalizuoja vandens ir druskų balansą.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai