5 įvaizdžio detalės, kurioms neverta gailėti pinigų

Apsipirkinėjanti moteris / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-08-06 09:04
Geriau įsigyti mažiau, bet tikrai kokybiškų daiktų, kurie jus išgelbės tiek darbe, tiek vakarėlyje. Pagrindinės garderobo detalės turėtų būti tai, ką stilistai ir mados žinovai vadina nesenstančia klasika ir yra pagamintos iš kokybiškų medžiagų.

Kai renkatės daiktą, pasitikrinkite:

  • kraštai turi būti lygūs, siūlai neišsipešioję (jeigu ne specialiai toks sumanytas modelis), drabužiai turi idealiai tikti jūsų figūrai;
  • rinkitės daiktus iš kokybiškų medžiagų – šilko, kašmyro, vilnos;
  • Pirmenybę teikite klasikai, kuri madinga dešimtis metų;

Balti marškiniai

Tai bazinis aprangos elementas, su kuriuo niekada neprašausite pro šalį. Kokybiškai ir dailiai pasiūti marškiniai sukuria gaivumo ir žavumo įspūdį, atrodo elegantiškai, suteikia pasitikėjimo savimi. Galite derinti prie įvairios aprangos – pieštuko formos sijono, pavyzdžiui, odinio, klasikinių kelnių ar džinsų. Beje, neapsiriksite išsirinkusios ir žydrus marškinius, kurie tinka bet kokio gymio moterims.

Juoda suknelė

Tai dar vienas universalus drabužis, kurį pritaikysite bet kurioje situacijoje tiesiog keisdamos aksesuarus, papuošalus, avalynę ir makiažą. Vienu atveju sužibėsite vakarėlyje, kitu – puikiai atrodysite darbe. Šiam apdarui taupyti tikrai neverta – tegu audinys būna kokybiškas, o suknelė idealiai paryškinanti jūsų figūros privalumus.

Klasikinis švarkas

Puikiai atrodo visi mėlyni atspalviai, karališka juoda, pilka ar kitos spalvos, kurios dažniausiai vyrauja jūsų garderobe. Švarkas apskritai puikiai užbaigia, įrėmina jūsų pasirinktą įvaizdį, todėl drąsiai derinkite prie džinsų ar prie klasikinės, dalykinės aprangos. Čia vėlgi galioja kokybės taisyklė – tiek modeliui, tiek audiniui.

Aukštakulniai

Klasikiniai aukštakulniai – laiveliai tiesiog nuostabiai paryškina jūsų kojų grožį ir gali tapti pagrindiniu įvaizdžio akcentu, nuo kurio bus neįmanoma atitraukti akių. Tai grakštumo, subtilumo ženklas, tad drąsiai rinkitės nuo juodų iki ryškiai raudonų.

Rankinė, skirta kasdien

Kokybiška, patvari, klasikinė ir stilinga. Kurioje telpa visi jūsų daiktai, su kuria galite nueiti ne tik į prekybos centrą, bet ir puikiai atrodyti netikėtai atsidūrus vakarėlyje. Galite rinktis tamsesnių spalvų, pavyzdžiui, rudą, tamsiai mėlyną ar juodą, arba investuoti į ryškų modelį, tapsiančiu akis traukiančia detale. Tačiau nepamirškite, kad tokiu atveju viso įvaizdžio derinimas gali tapti sudėtingesniu procesu. 

Ji24.lt