5 patarimai, kaip derinti juodos ir baltos atspalvius interjere

Juodos ir baltos spalvų žaismė interjere / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-04-26 13:49
Pasak interjero dizainerių, klasikinė juoda spalva jūsų būstui gali suteikti didingumo ir ypatingo žavesio. Tik reikia itin apdairiai ją derinti su kitais interjere dominuojančiais atspalviais. Juodą galima derinti su daugybe šviesių spalvų (rožine, alyvine, smėline ir kt.) ir, žinoma, su spalvų karaliene balta.
1. Juodos ir baltos derinys suteikia interjerui švarumo ir šviežumo įspūdį, byloja apie rafinuotą būsto šeimininkų stiliaus pojūtį. Šiuolaikiškame interjere šias spalvas patartina derinti su žvilgančio metalo detalėmis. Juodos ir baltos derinys gali karaliauti bet kokios paskirties kambaryje, taip pat ir vonios patalpoje. Štai keli modernūs variantai minėto klasikinio spalvų derinio tema. 

2. Jei ant grindų patiesėte juodais raštais margintą kilimą, pagalvokite apie juodus paveikslų rėmelius ar panašiais raštais margintą medžiaginį šviestuvo gaubtą. 

3. Ryžotės stalą uždengti juodo atlaso staltiese? Serviruokite jį balto porceliano indais. Balta staltiese užtiestas stalas atrodys itin elegantiškai, paserviruotas juodo ir balto porceliano indais (dar gražu ant jo pastatyti juodo porceliano žvakidę ar vazą su baltomis gėlėmis). 

4. Miegamajame, kuriame dominuoja balta spalva, lovą užtieskite juodai ir baltai margintu apklotu, ant jo „pribarstykite“ įvairiais raštais margintų tokių pat spalvų pagalvėlių, šalia lovos pastatykite juodą krėslą arba pufą. 

5. Jei vonios kambario sienos išklijuotos baltomis plytelėmis, pagalvokite apie juodame marmuriniame stalviršyje įmontuotą baltą praustuvą, aukso spalvos vandens čiaupus, rankšluosčių kabyklas. Tokiame interjere nepriekaištingai atrodys juodais atlasiniais kaspinais perrišti balti rankšluosčiai.

Ji24.lt