6 patarimai, kaip nuotraukoje atrodyti kuo geriau

Asmenukė / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-07-23 10:00
Nemažai moterų nemėgsta fotografuotis, nes mano, kad yra visiškai nefotogeniškos. Tačiau kiekvienas fotografas jums pasakytų, kad bet kurį, net patį nefotogeniškiausią žmogų galima nufotografuoti gražiai. Jūsų dėmesiui – keletas paprastų gudrybių.

1. Šypsokitės. 

Aišku, ne taip, kad matytųsi ir krūminiai dantys – jei per smarkiai išsišiepsite, atrodysite nenatūraliai, be to, vietoj akių telieka siauri plyšiai. Lengva šypsena lūpų kampučiuose, besijuokiančios akyse – tai kone pusė nuotraukos sėkmės. 

2. Nestovėkite atsisukusi tiesiai į objektyvą. 

Lengvai į šoną pasukta galva, kūnas fotografijoje atrodys natūraliau, o ir jūs būsite žavesnė. Eksperimentuokite – į fotoaparatą pasisukite vienaip, kitaip, kol galiausiai nustatysite, kokiu rakursu atrodote gražiausiai. 

3. Nepūskite lūpų. 

Papūstos lūpytės, jei jums jau nebe treji metai, atrodo gana juokingai. 

4. Nežiūrėkite iš padilbų. 

Šiek tiek nuleista galva, žvilgsnis į objektyvą iš apačios – manote, primenate lemtingą moterį? Gal ir taip... Tačiau šis rakursas iškraipo viso veido proporcijas. 

5. Venkite nuotraukų iš viršaus ar iš apačios. 

Kai fotografuojama iš viršaus, kojos atrodo mažos ir trumpos, kai iš apačios – atvirkščiai, per daug masyvios. Be to, fotografuojama iš apačios net ir pati liauniausia moteris nuotraukoje gali atrodyti su dvigubu pagurkliu. 

6. Neįsitempkite, nekryžiuokite kojų, neslėpkite rankų. Pasistenkite prieš objektyvą atsipalaiduoti ir jaustis natūraliai – nestovėkite taip, tarsi būtumėte prarijusi mietą. Neslėpkite rankų už nugaros, o jei dedate ranką ant liemens ar klubų, žiūrėkite, kad ji neatsidurtų už kūno – taip nuotraukoje atrodysite vienarankė.

Naujausi straipsniai