Apatinio trikotažo spalva: ką ji sako apie asmenybę?

Moterys / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-09-11 19:15
Remiantis tyrimais, 21–30 metų moterims apatinis trikotažas turi itin didelę reikšmę. Tai parodė atlikta apklausa, kurios metu 79 proc. moterų prisipažino apatinį trikotažą besirenkančios itin atsakingai, atsižvelgdamos į savo figūros ypatumus ir savo stilių.

Apklausoje dalyvavusios moterys tikino, kad pirkdamos seksualius apatinius, jos sustiprina pasitikėjimą savimi, o su tinkančiu apatiniu trikotažu jos jaučiasi kur kas seksualesnės.

Vis dėlto daugelis moterų nesusimąsto, kad jų apatinio trikotažo spalvos taip pat gali pasufleruoti nemažai informacijos apie jų asmenybę, santykius su mylimuoju ir savimi, rašo yourtango.com.

Tad jei norite sužinoti, kokia esate, atsidarykite savo apatinio trikotažo stalčių, pasižiūrėkite, kokios spalvos apatinių ten daugiausia, ir skaitykite, ką šios spalvos gali pasakyti apie jus.

Juoda spalva: tai galia ir elegancija, paslaptis ir agresija. Jei jūsų apatinių stalčiuje vyrauja ši spalva, vadinasi, mėgstate vilioti, esate stipri ir ambicinga asmenybė, santykiuose mėgstanti dominuoti, tačiau kartais slepianti savo emocijas ne tik nuo mylimojo, bet ir nuo visų aplinkinių. Taip pat esate neabejinga praktiškumui – juk juodi apatiniai derės kone prie visų drabužių.

Balta spalva: ši spalva asocijuojasi su nekaltumu, šviesa, tyrumu, švarumu ir saugumu. Jei mėgstate šios spalvos apatinius, dažniausiai esate atvira įvairiems pasiūlymams ir visuomet mielai mokotės naujų dalykų. Esate rimta ir pasitikite savimi, vertinate nuoširdumą ir atvirumą, tad ir savo jausmų slėpti nemėgstate. Miegamajame jūsų seksualia vilioke nepavadinsi, tačiau mielai mokotės visų sekso paslapčių.

Mėlyna spalva: tai atvirumo, nuoširdumo, vientisumo ir garbės spalva. Jei mėgstate mėlynus apatinius (nesvarbu – šviesius ar tamsius), esate nepriklausoma moteris ir tikra romantikė, be galo dievinanti patį įsimylėjimo jausmą. Jūsų stilius ganėtinai unikalus, praturtintas meniškais prieskoniais. Miegamajame galite būti ir rimta, ir žaisminga, tačiau po aistringos nakties šilti apsikabinimai ir bučiniai jums yra tiesiog būtinybė.

Raudona spalva: ji simbolizuoja aistrą, drąsą ir impulsyvumą. Jei jūsų apatinių stalčiuje vyrauja raudona spalva, tuomet esate nepaprastai energinga ir aistringa asmenybė, puikiai suprantanti grožio ir seksualumo galią. Kartais galite tapti kiek reikli ar dramatiška, bet tai tėra jūsų viliojimo ginklai. Miegamajame išties žinote, ką darote, tačiau iš savo partnerio visuomet tikitės to paties.

Rožinė spalva: ji demonstruoja nekaltumą, moteriškumą ir susitelkimą į save. Tokios spalvos apatinius mėgsta jautrios ir švelnios moterys, kurioms gyvenimas ir meilė yra neatsiejami dalykai. Miegamajame joms dažniausiai svarbi romantika, tad jos kur kas labiau mėgsta pasimylėti, o ne tiesiog užsiimti seksu.

Violetinė spalva: gamtoje ji reta, bet tik ne apatinių stalčiuose. Būtent violetinės spalvos apatiniai šiuo metu yra vieni populiariausų. Jei mėgstate būtent šios spalvos apatinius, tuomet vertinate ilgalaikius santykius, ir vienos nakties nuotykiai tikrai yra ne jums. Esate švelni, kartais pernelyg lengvai pažeidžiama romantikė, tačiau vyrai itin vertina jūsų subtilų grožį.

Žalia spalva: ji asocijuojasi su augimu, taika ir klestėjimu. Jei mėgstate šią spalvą, vadinasi, tvirtai stovite ant žemės ir neskraidote padebesiais, rūpinatės savo emocijomis, bet širdžiai valdžios niekuomet nesuteikiate. Šios spalvos apatiniai puikiai tinka pirmajam pasimatymui, kai tenorite tik atsipalaiduoti, o ne leistis į naktinius nuotykius.

Geltona spalva: šviesūs ir ryškūs atspalviai simbolizuoja džiugesį, gaivumą ir intelektą, ši spalva siejama su saule, šviesa ir laime. Jei dažnai vilkite šios spalvos apatinius, tuomet esate tikra optimistė, gyvenime nebijanti įsileisti permainų vėjų. Miegamajame būnate žaisminga, tad su jumis niekuomet nebūna nuobodu.

Ji24.lt