Ar tinkate vienas kitam? Santykių suderinamumas pagal akių spalvą

Pora / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-09-11 11:29
Gera žiūrėti mylimam žmogui į akis, bet smalsu ir sužinoti, kaip jūs derate pagal akių spalvą. Beje, šis suderinamumas, kurį pateikiame, yra skirtas ne tik asmenims, kuriuos sieja meilės ryšiai. Galite pasitikrinti, kaip derate su kuriuo nors asmeniu tiek darbinėje sferoje, tiek draugystėje.

Rudakiai – rudakiai (Ugnies stichija)

Jūs puikiai suprantate vienas kitą, bet kartais sunkiai susigyvenate. Nuolat pavydite vienas kitam sėkmės ir neretai rezgate tarpusavio intrigas. Tačiau esate tikri dėl vieno: jeigu vienam iš jūsų atsitiks nelaimė, kitas, negalvodamas apie  kokį nors atlygį, visada atskubės padėti.

Jūsų santykiai bus patvarūs, jeigu turėsite bendrą priešą (viršininkas, konkurentų įmonė, kaimynas), prieš kurį reikės suvienyti jėgas. Tuo atveju, jeigu bendro priešo neatsiras, jūsų santykiai bus draugiški, bet kartais persmelkti smulkių vaidų ir intrigų. Ir, neduok Dieve, tapsite priešais: pralaimėsite abu, šiame kare nugalėtojo nebus.

Rudakiai – žaliaakiai (Ugnies ir Vandens stichija)

Iš pirmo žvilgsnio, jūs turėtumėte nesutarti, juk ugnis ir vanduo yra priešingas vienas kitam elementas. Tačiau jeigu tapote draugais, jūsų santykiai turi  puikią ateitį ir yra naudingi jums abiem. Ugnis užvirina vandenį, o tai reiškia, kad rudakis geba pastūmėti žaliaakį veiksmui, kūrybai, kovai.

Žvelgiant iš kitos pusės, vanduo gesina ugnį, t. y. žaliaakis gali sulaikyti rudakį nuo neapgalvotų ir neįgyvendinamų poelgių. Jūsų santykiuose svarbiausia įsiklausyti į vienas kito patarimus. Rudakis neturėtų pamiršti, kad lyderis yra žaliaakis, o jeigu atsitiktų kitaip, jūsų santykiai subyrėtų. Svarbu atsiminti, kad žaliaakiui santykių griūtis nebus skausminga, o rudakis ilgai sielvartaus ir kentės.

Rudakiai – mėlynakiai (ugnies ir oro stichija)

Apie jūsų santykius galima pasakyti taip: „Atskirai nuobodu, o kartu per ankšta.“  Ne visada jaučiatės patogiai, bet jums labai įdomu būti kartu. Jūsų bendravimas – tai nuolatiniai ginčai, priekaištai, vaidai. Tokie santykiai jaudina ir užveda jus abu. Ginčų provokatoriumi ir sumanytoju dažniausiai būna rudakis, nes jis jūsų santykiuose lyderis.

Tarp kitko, mėlynakis ir nepretenduoja būti lyderiu. Jeigu mėlynakio tokie santykiai netenkins, jis, nejausdamas jokių sąžinės priekaištų, tiesiog pasišalins. Jūsų santykiai bus patvarūs su ta sąlyga, jeigu rudakis eilinio ginčo metu bus nereiklus ir nuolaidus bei neleis peržengti pavojingos ribos.

Rudakiai – pilkaakiai (ugnies ir žemės stichija)

Tikėtina, kad jūs santykiuose išlaikote tam tikrą atstumą: neatskleisite asmeninių paslapčių ir netapsite artimais draugais. Bet jūs stiprūs tuom, kad galite suteikti abipusę pagalbą profesiniame gyvenime. Rudakis, eidamas tikslo link ar spręsdamas problemą, gali pasikliauti pilkaakio išmintimi, jėga ir pasitikėjimu.

Tuo tarpu pilkaakis iš rudakio gali perimti drąsą ir judrumą. Jūsų patarimai vienas kitam yra abipusiai naudingi. Stenkitės suartėti – abipusė pagarba gali išsaugoti jūsų santykius ilgus metus. Jūsų santykiai turėtų būti lygiaverčiai, juose negali būti lyderio.

Žaliaakiai  – žaliaakiai (vandens stichija)

Jūsų santykiai remiasi abipusiu palaikymu. Neretai vienas kitam esate psichoteraupeutas: jeigu kuriam nors blogai, visada galite paverkti ant vienas kito peties. Kai jūs kartu, niekuomet nepritrūkstate pokalbių temų, esate atviri ir nuoširdūs, nes visada suprantate vienas kitą. Tačiau ilgas buvimas kartu jums gali pakenkti, santykiai gali prigesti.

Jūsų santykius gali sugriauti pavydas. Jeigu rimtai imsite pavyduliauti, tai pasibaigs karu, kuriame naudosite visas įmanomas priemones: šmeižtą, žeminimą ar net fizinį smurtą. Jūsų santykiai nenutrūks, jeigu būsite aukščiau pavydo ir  nekeršysite vienas kitam.

Žaliaakiai – mėlynakiai (vandens ir oro stichija)

Esate per daug skirtingi, kad jūsų santykiai peraugtų į rimtesnę draugystę. Abudu esate labai aktyvūs. Oras, tapęs vėju, gali vandenyje sukelti audrą, t. y. mėlynakis gali įkvėpti žaliaakį ryžtingiems veiksmams, naujų kelių ir horizontų atradimams.

Tokia partnerystė atneš naudos abiem: žaliaakis daugiau pasieks gyvenime, jeigu įsiklausys į mėlynakio patarimus, o pastarasis stiprins savigarbos jausmą. Norėdami išsaugoti santykius, nelyderiaukite, laikykitės tam tikro atstumo: susitikinėkite retai, o susitikę gaukite iš bendravimo maksimalios naudos.

Žaliaakiai – pilkaakiai (vandens ir žemės stichija)

Jūsų sąjunga gali būti ypač produktyvi, tačiau su ta sąlyga, jeigu lyderio pozicijas užims pilkaakis, kuris nukreips žaliaakio gyvenimą tinkama vaga. Jeigu pastarasis įsiklausys į pilkaakio patarimus, daug pasieks gyvenime, karjeroje, kūryboje ir, be abejo, meilėje. Pilkaakis, žemės stichijos atstovas, yra pasiruošęs suteikti bet kokią pagalbą žaliakiui: visada patars, palaikys, jeigu reikės, parems finansiškai ir fiziškai. Mainais už tai jis gaus dvasinę ramybę ir paguodą.

Jeigu žaliaakis neįsiklausys į pilkaakio patarimus, gali kilti audra, nuo kurios nukentės abu. Žaliaakis, gavęs per daug laisvės, išsikas sau duobę ir paskęs smulkmenose, o pilkaakis praras sielos ramybę. Norėdami išsaugoti santykius, atminkite, kas iš jūsų yra lyderis, o kas – ramybės saugotojas.

Mėlynakiai – mėlynakiai (ORO stichija)

Kartu jums gera ir ramu. Bendraudami, atnešate vienas kitam linksmą ir nerūpestingą šventės nuotaiką. Išgydote vienas kitą nuo liūdesio, sielvarto ir nuobodulio. Jūsų santykiai gali tapti žymiai artimesni, jeigu atsiras bendras tikslas, nuotykis arba gims meilė...

Bendras kruopštus ir nuobodus darbas jūsų netenkins. Jeigu nuspręsite pasukti skirtingais keliais, padarysite tai be nuoskaudų, nepyksite ir nekeršysite. Liksite gerais draugais. Todėl bet kuriuo atveju jūsų santykių laukia optimistiška ateitis.

Mėlynakiai – pilkaakiai (oro ir žemės stichija)

Jūs labai skirtingi žmonės, tarp jūsų mažai bendrų interesų. Jeigu jau esate kartu, tikėtina, kad šią sąjungą palaiko paprastas smalsumas. Pilkaakiui smalsumą sužadina mėlynakio žaismingumas ir paslaptingumas. Pilkaakis žavisi ir tuo pačiu kiek pavydi mėlynakiui, jis norėtų būti toks pat nerūpestingas ir romantiškas.

Mėlynakis, būdamas šios sąjungos lyderiu, nė kiek neprieštarauja, kad juo žavėtųsi ir pavydėtų. Jūsų santykiai priklauso nuo to, kiek ilgai mėlynakiui bus malonus pilkaakio dėmesys, ir ar sugebės pilkaakis nepamokslauti ir nekritikuoti mėlynakio. Jeigu pilkaakis pabandys tapti lyderiu ir primes savo požiūrį į gyvenimą, mėlynakis tiesiog išeis, nė kiek nesigrauždamas dėl nutrūkusių santykių.

Pilkaakiai – pilkaakiai (žemės stichija)

Jūsų santykiai – dviejų jaučių, traukiančių vieną jungą, sąjunga. Juose nėra vietos romantikai, čia tik nauda, praktiškumas ir abipusė pagarba.  Nenusiminkite, kartu jūs galite nuversti kalnus, tačiau būkite budrūs. Norėdami suarti lauką, turite traukti plūgą vienoda jėga. Jeigu vienas iš jūsų bus tingus ir vengs atsakomybės, kivirčų neišvengsite.

Tiesa, santykių nenutrauksite staiga, išsiskyrimas bus ilgas ir skausmingas, o išsiskyrę abu gailėsitės dėl to. Jūsų draugystė gali būti patvari, jeigu pasitikėsite vienas kitu ir neužkrausite problemų vienas kitam.

Ji24.lt
Temos:
Akys Santykiai