Dalykai, kurių jūsų partneris neturėtų prašyti

Porelė / 123RF.com nuotr.
Autorius: ji24.lt
Publikuota: 2019-05-10 17:21
Kai mylime iš visos širdies, norime, kad žmogui, su kuriuo esame, būtų viskas gerai ir jis būtų patenkintas esamais santykiais. Kartais esame pasiryžę padaryti įvairių ir net labai keistų dalykų. Tačiau yra kai kas, ko jūsų antroji pusė neturėtų prašyti daryti.

Nebendrauti su savo šeima

Jūsų – jūsų ramstis ir užuovėja, joks vyras negali prašyti jūsų nebendrauti su šeimos nariais. Be abejo, gyvenime kyla įvairių situacijų, kai susipykstate, negalite priimti bendro sprendimas, tačiau šeima – artimiausi žmonės. Geriausia atvirai pakalbėti su mylimuoju, kodėl jam apskritai kilo tokia mintis. Galbūt jis nesutaria su šeimos nariais, galbūt yra per daug savininkiškas ar pan. Tokie pokalbiai turėtų padėti, o jūsų tikrai neturite pildyti tokio prašymo.

Kardinaliai pakeisti savo išvaizdą

Tikriausiai jūs rengiatės tokius drabužius, kurie patinka jums, avite tokią avalynę, kuri jums patogiausia ir gražiausia, o kerpatės taip, kaip tinka pagal jūsų veido formą ir bruožus. Tačiau vieną dieną jūsų antroji pusė gali pažvelgti giliai jums į akis ir pasakyti, kad visa tai jums netinka ir reikia keisti visą jūsų išvaizdą. Toks prašymas gali įžeisti bet kokią merginą, jei jūsų mylimasis nėra nei stilistas, nei kirpėjas ar kitas grožio specialistas. Ką daryti? Pasakyti, kad esate patenkinta savo išvaizda ir neketinate pildyti tokių prašymų.

Pasakyti socialinių tinklų slaptažodžius

Šiais laikais kiekvienas mūsų esame užsiregistravę įvairiuose socialiniuose tinkluose. Jei jūsų antroji pusė turi įvairių įtarimų ar nepasitiki jumis, įmanomas dalykas, kad jūsų paprašys pasakyti slaptažodžius ir prisijungimo duomenis. Tačiau toks nepasitikėjimas tėra pasekmė jūsų viso bendravimo. Vienas kitą mylintiems ir pasitikintiems žmonėms nekyla mintis prašyti tokio dalyko.

Pora leidžia laiką kartu / 123RF.com nuotr.
Pora leidžia laiką kartu / 123RF.com nuotr.

Balsuoti už kandidatą, kuris jums nepatinka

Politika – rimtas dalykas. Ne vienas tikriausiai yra girdėjęs patarimą naujoje kompanijoje stengtis nekalbėti apie politiką, nes kilę ginčai ir nesutampančios pozicijos gali baigtis liūdnai. Be jokios abejonės, nuomonės politikos klausimais taip pat gali išsiskirti – ir tai visai normalu. Tačiau jeigu jūsų antroji pusė prašo balsuoti už tą kandidatą, kuris patinka būtent jam, ir kurio pažiūroms prijaučia jis, tai nėra labai gerai. Už ką balsuoti, savarankiškai turi nuspręsti kiekvienas pilietis ir sąmoningai priimti asmeninį sprendimą. Jūsų partneris niekada neturėtų prašyti balsuoti už tą politiką ar politinę partiją, kuri atitinka jo požiūrį.

Atsisakyti savo gyvenimo tikslo

Galbūt daugelis mano, kad jei jau esate pora, tai jūsų tikslas turi būti bendras, kitaip tariant, turit žiūrėti viena kryptimi ir jokiu būdu nenuklysti į šoną. Tačiau jie jūsų tikslas visai kitoks, nei jūsų antrosios pusės, jei jūs turite svajonių, kurias norite įgyvendinti, mylimasis negali prašyti jūsų jų atsisakyti ir taip priversti jus jaustis nusivylusiai, nelaimingai, nesuprastai. Jei matote, kad jūsų tikslai nesuderinami, galbūt reikėtų susėsti ir viską gerai apsvarstyti?

Mesti savo darbą

Nors mūsų visuomenėje moteris jau yra savarankiška, deja, kai kurie vyrai norėtų turėti namų šeimininkę, kuri jiems patarnautų. Tad jei išgirsite prašymą mesti savo mėgstamą darbą (kad ir kokios būtų priežastys: netenkinanti alga, laisvalaikio stygius ir pan.), turite visišką teisę šio prašymo nevykdyti. Jūsų antroji pusė turi suprasti, kad to prašyti jis neturi teisės. Paaiškinkite jam, kad norite būti savarankiška, nepriklausoma ir turėti galimybę įgyvendinti savo gebėjimus.

Nustoti verkti

Daugelį vyrų ašaros trikdo, jie nežino, kaip elgtis, ką sakyti moteriai, guosti ar pradėti moralizuoti. Tačiau mums, moterims, verkti yra visiškai normalu: kai žiūrime graudžią dramą, pamatome pargriuvusį vaiką, išgirstame sentimentalią melodiją. Tada vyras jokiu būdu neturėtų prašyti jūsų net jei jam atrodo, kad jūs taip jautriai reaguojate visai be reikalo.

Daryti tai, ko jūs paniškai bijote

Kiekvienas turime baimių, ir tai yra normalu. Žmonės bijo pačių įvairiausių dalykų: vorų, aukščio, viešų vietų vandens, uždarų patalpų ir pan. Kai kuriems tai yra tiesiog nemalonus jausmas, o kiti bijo paniškai. Bijote aukščio? Jūsų partneris neturėtų prašyti skristi oro balionu ar užkilti į apžvalgos bokštą, nuo kurio atsiveria nuostabus vaizdas. Bijote vorų? Jis neturėtų jūsų prašyti įsigyti tarantulą, nes jam šie „mieli“ padarėliai tiesiog nuostabūs. Pakalbėkite apie savo baimę, ir galbūt jūsų mylimasis supras, kad kai kurių dalykų paprasčiausiai nereikėtų prašyti.

Nebendrauti su savo geriausia drauge

„Ji tau daro blogą įtaką. Po susitikimo su ja elgiesi keistai ir prisigalvoji kvailų dalykų. Ar tai ji tau įkalė tai į galvą?“, – tokius ar panašius žodžius yra girdėjusi tikriausiai ne viena moteris. Jūsų geriausia draugė – tai jūsų sielos dalis, o ne jūsų mylimojo. Yra vyrų, kurie nori, kad moteris būtų tik jo ir išvis nebendrautų su aplinkiniais ir neturėtų draugų, tačiau nuo tokio reikėtų bėgti net neatsigręžiant. Atvirai pakalbėkite apie tai, kad su draugais bendrauti nenustosite ir kad yra gana kvaila to prašyti. Ar jis norėtų, kad jūs jam uždraustumėte bendrauti su savo geriausiais draugais? Atsakymą žinome visi.

Draugės / 123RF.com nuotr.
Draugės / 123RF.com nuotr.
Ji24.lt

Naujausi straipsniai