Draugiškas seksas. Kas tai?

Po pirmosios nakties su geriausiu draugu / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-09-16 19:00
Sakoma, kad vyro ir moters draugystė trunka ilgai... iki pirmos romantiškos jų nakties. Aišku, kiekvienoje taisyklėje rastume išimtį, tad draugiški santykiai be jokio intymumo gali tęstis ir metų metus. O ką daryti, jei jau atsitiko taip, kad neplanuotai permiegojote su savo „tik“ draugu?

Dažniausiai tolesni įvykiai klostosi pagal du scenarijus: arba „tik“ draugai nutaria tęsti intymius santykius, arba nutraukia net ir buvusius draugiškus ryšius. Taigi, prieš atsiduriant lovoje su draugu, vertėtų apgalvoti abu variantus.

Artimesni santykiai su žmogumi, kurį gerai ir seniai pažįstate, lyg ir yra natūrali tokio bendravimo tąsa: jums gera kartu, jums kaip ant delno vienas kito trūkumai, jūsų neglumina gėdos jausmas, nes esate vienas kitą matę įvairiose situacijose.

Jums suartėti lengviau nei tik ką įsimylėjusiems žmonėms, kuriuos kausto įtampa ir siekis žūtbūt patikti partneriui. Jūs abu labiau atsipalaidavę ir linkę palaikyti vienas kitą. Taigi vieną gražų rytą arba vakarą atsipeikėjate vienas kito glėbyje. Kas galėtų sugriauti šią idilę?

Po pirmosios nakties su geriausiu draugu / 123RF.com nuotr.
Po pirmosios nakties su geriausiu draugu / 123RF.com nuotr.

Dauguma moterų neatsieja emocijų nuo sekso (ką geba vyrai), todėl linkusios prisirišti prie savo draugo meilužio. Vadinasi, nesąmoningai jos jau planuoja bendrą ateitį su juo. O jis apie tai net nepagalvojo! Ir tikrai nesitiki nei dramų, nei melodramų kaip meksikietiškuose serialuose.

Taigi geriau anksčiau, kol dar neprisirišote prie draugo, tapusio meilužiu, iškart viską išsiaiškinkite: bent jau iš pradžių sutarkite, kad nesate vienas kitam įsipareigoję. O vėliau laikas parodys...

Ji24.lt