Gal gyvenkime kartu? Kaip pereiti į naują santykių etapą

Pora naujuose namuose
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-10-03 09:59
Kas labiausiai nervina moteris? Ogi santykių neapibrėžtumas. Lyg ir draugaujame, lyg ir mylimės, tai tęsiasi metų metus, bet nei skiriamės, nei tuokiamės, nei kraustomės į vieną butą. Tokioje situacijoje moterys elgiasi skirtingai...

Vienos laukia, kol viskas savaime kaip nors išsispręs, kitos imasi gudrybių, pavyzdžiui, „atsitiktinai“ vyruko bute palieka vis daugiau savo asmeninių daiktų. Taigi jos pradeda sukti lizdą. Bet vyrai dažnai tos slaptos moterų kalbos neiššifruoja (arba apsimeta, kad nemato, negirdi, nepastebi). O tada jau reikia imtis konkretesnių veiksmų. Kokių?

Pasikalbėkite atvirai. Nesitikėkite, kad jis supras jūsų užuominas. Vyroų galvoje tiesiog sraigteliai kitaip sukasi. Beje, mes jų užuominų irgi dažnai neiššifruojame. Taigi, kai sakote, kad: „Vita ir Jonas, žinok, jau sumetė skudurus, kviečia savaitgalį atvažiuoti“, jis žvaliai sureaguos ne todėl, kad jam staiga šaus į galvą mintis tuoj pat pasiūlyti jums atsikraustyti pas jį, o todėl, kad šeštadienį nusimato vakarėlis.

Venkite ultimatumų. Tokių, kaip: „Aš tau paskutinį kartą sakau: arba gyvename kartu, arba skiriamės, man jau nusibodo tampytis po du butus!“. Jums gal irgi nelabai patiktų, jei mylimasis iškeltų sąlygas ir imtų jus sprausti į kampą. Santykiai – tai vieni kompromisai ir diplomatija. Geriau pasistengti jam nupiešti žavų ir patogų jūsų bendro gyvenimo vaizdelį.

Nebijokite žengti pirmo žingsnio. Kartais nerealizuoti sumanymai išduoda mūsų nepasitikėjimą savimi. Lyg ir norime, kad mūsų santykiai vystytųsi, bet kartu ir bijome. Taigi, pirmiau pati sau atsakykite, ar tikrai to trokštate?

Aptarkite buities darbus. Kartais vyrai bendrą gyvenimą suvokia kaip penkių žvaigždučių viešbutį: jie bus pamaitinti, apskalbti ir prablaškyti. Geriau iš anksto aptarti visus bendros buities ir finansinių klausimų niuansus, kad po trijų dienų nusivylus nereikėtų grįžti su lagaminais.

Apsvarstykite savo statusą. Kartais tėvai ir giminės bendrą gyvenimą kartu interpretuoja kaip vedybų repeticiją, tad porą apipila klausimais apie tuoktuves ir bendrus vaikus.

Aptarkite bendrą taktiką: ar aplinkiniams sakysite, kad tiesiog mylite vienas kitą ir šiuo metu nesvarstote vedybų ir vaikų klausimo, ar užsiminsite, kad „pagyvensim, pamatysim, o paskui bus aiškiau“. Taip bus ramiau jums patiems, nes sumažės smalsių klausimų srautas.

Ji24.lt

Temos:

Santykiai pora

Naujausi straipsniai