Garsių žmonių citatos apie meilę

Ryanas Goslingas, Julia Roberts, Tomas Hanksas /fotokoliažas
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-06-26 17:00
Ką apie meilę galvoja įžymybės? Kodėl filmuose ištarti meilės žodžiai paliečia slapčiausias širdies kerteles? Sakoma, kad žodis gydo ir žodis žeidžia... Kartais mums, nuolat skubantiesiems gyvenime, meilė atrodo kažkas tolima, tampa tiesiog buities detale. Neleiskime, kad taip įvyktų. Meilė – tai kasdienė patirtis, kurios verta įgyti, kad ir kokia ji būtų. Taigi, įsiklausykime...

„Taigi, tai nebus lengva. Tai tikrai bus sunku. Mes turėsime dirbti ir atsiduoti tam kiekvieną dieną. Tačiau aš noriu tai padaryti, nes trokštu tavęs. Noriu visos tavęs, amžinai, tavęs ir manęs, kiekvieną dieną...“ – aktorius Ryanas Goslingas (filmas „Užrašų knygutė“). 

♦♦♦ 

„Tai buvo milijonas mažyčių smulkmenų, tačiau kai viskas susiliejo į visumą, tai reiškė tik viena – mes skirti būti kartu“, – aktorius Tomas Hanksas (filmas „Nemiegantys Sietle“). 

♦♦♦ 

„Mylėti reikia taip, kad niekuomet netektų ištarti žodžio „atsiprašau“, – aktorė Ali MacGraw (filmas „Meilės istorija“). 

♦♦♦ 

„Esu savanaudė, nekantri ir šiek tiek nesaugi. Aš klystu, prarandu savitvardą ir kartais su manimi tikrai sunku susitvarkyti. Tačiau jeigu tu negali susitaikyti su mano blogosiomis savybėmis... Po velnių! Tu nenusipelnei manęs – pačios geriausios“, – aktorė, dainininkė, modelis Marilyn Monroe. 

♦♦♦ 

„Meilės malonumai tęsiasi vos akimirką, o štai skausmas trunka visą likusį gyvenimą“, – aktorė Bette Davis. 

♦♦♦ 

„Vyrai yra prabanga, o ne būtinybė“, – aktorė, atlikėja Cher. 

♦♦♦ 

„Paprasčiausias „Aš tave myliu“ reiškia kur kas daugiau nei pinigai“, – dainininkas Frankas Sinatra. 

♦♦♦ 

„Man išties patinka tikėti tuo, kad meilė – tai abipusis dalykas, kad ji negali būti jaučiama tik vienos pusės“, – aktorius Seanas Pennas. 

♦♦♦ 

„Meilė, kurią tu gauni, yra lygi tai meilei, kurią kuri“, – vienas iš britų muzikos grupės The Beatles narių, atlikėjas, dainų tekstų rašytojas Paulas McCartney. 

♦♦♦ 

„Dėl to, kas įvyko mano gyvenime, atsisakau tapti nusivylusia pikčiurna. Aš vis dar tikiu meile ir esu atvira tam, kas manęs laukia“, – aktorė Nicole Kidman. 

♦♦♦ 

„Širdys nori to, ko nori. Tam nėra loginio paaiškinimo. Tu sutinki kažką, įsimyli, ir viskas!“– kino režisierius, aktorius Woody Allenas. 

♦♦♦ 

„Kai išsiskiriame, mūsų tapatybė sudūžta į šipulius. Tai lyg mirtis“, – aktorius Dennisas Quaidas. 

♦♦♦ 

„Kol žinote, kad dauguma vyrų yra lyg vaikai, jūs žinote viską“, – drabužių dizainerė, Chanel mados namų įkūrėja Coco Chanel. 

♦♦♦ 

„Kuo geriau gebate mylėti, tuo labiau jaučiate skausmą“, – aktorė Jennifer Aniston. 

♦♦♦ 

„Tu suvoki, kad tai – meilė, kai nori, kad tas žmogus būtų laimingas net ir tada, kai nesi tos laimės dalis“, – Julia Roberts. 

♦♦♦ 

„Drąsu mylėti besąlygiškai, nelaukiant nieko atgalios“, – popkaralienė Madonna. 

♦♦♦ 

„Geriau mylėti ir prarasti nei niekada nebūti patyrusiam meilės“, – amerikiečių rašytojas, Nobelio literatūros premijos laureatas Ernestas Hemingway’us. 

♦♦♦ 

„Tu nevedi to žmogaus, su kuriuo galėtum gyventi. Tu vedi tą, be kurio negali gyventi“, – nežinomas autorius. 

♦♦♦ 

„Iš visų aistrų meilė yra stipriausia, nes tuo pačiu metu užgriebia protą, širdį ir jausmus“, – senovės Kinijos filosofas Lao Tzu. 

♦♦♦ 

„Meilę patyrė daugelis, tačiau džiaugėsi tik keli“, – nežinomas autorius. 

♦♦♦ 

„Meilė susideda iš vienos sielos, kurioje susilieja du kūnai“, – graikų filosofas, tyrinėtojas Aristotelis. 

♦♦♦ 

„Nėra vaistų nuo meilės – tik mylėti dar labiau“, – XIX a. amerikiečių rašytojas, poetas, filosofas Henry Davidas Thoreau. 

♦♦♦ 

„Santykiai – lyg stiklas. Kartais geriau palikti jį sudaužtą nei skausmingai bandyti suklijuoti iš naujo“, – nežinomas autorius. 

♦♦♦ 

„Meilės santykiai turėtų būti tokie, kai mylimas žmogus gali būti savimi, juoktis su manimi, bet ne iš manęs, verkti su manimi, bet niekada dėl manęs, mylėti gyvenimą, save ir pačią meilę. Santykiai yra paremti laisve ir negali augti pavydžioje širdyje“, – rašytojas Leo F. Buscaglia.

Ji24.lt
Temos:
Santykiai Meilė

Naujausi straipsniai