Intymaus gyvenimo krizės: kaip jas mato ji ir kaip – jis?

Susierzinusi pora / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2020-01-07 15:54
Kai tik meilės laivas užplaukia ant seklumos, iškart puolame kaltinti vienas kitą. Ypač skaudžiai išgyvename intymiojo gyvenimo dramas... O ar ne geriau būtų žinoti, kad niekada nebūna kaltas tik vienas partneris ir kad klysti yra žmogiška? Ar ne geriau laiku pastebėti tas klaidas ir padėti vienas kitam ištaisyti jas?

Jie. Beveik visada dėl nesėkmingų intymių santykių bėdų vyrai kaltina moteris. Jie neva viską daro puikiai, o štai jos – šaltos kaip ledas, nejudrios, konservatyvios, nežaismingos, amžinai paniurusios ir t. t.

Mes. Moterys nelieka skolingos ir kaltę dėl neįspūdingo sekso suverčia vyrui. Pasiguodusi draugėms, bet kuri moteris išgirs „draugišką“ patarimą paieškoti tinkamesnio partnerio.


Jie. Labai dažnai vyrai nenutuokia apie moterų seksualinius poreikius arba apie juos turi susidarę iškreiptą vaizdą. Dažniausiai – iš savo fantazijų, filmų, pokalbių su draugais.

Mes. Užuot padėjusios vyrams susigaudyti, moterys arba stojiškai tyli, arba kritikuoja. Vyrai, deja, neskaito mūsų minčių, tad savo poreikių geriausia nuo jų neslėpti.


Jie. Nelabai mėgsta romantiką, ir gražų meilės žaidimų ritualą daug mieliau iškeistų į spontanišką seksą automobilyje.

Mes. Moterys turi susikūrusios daugybę tabu, su kuriais iš visų jėgų kovoja jų partneriai. Vieniems pavyksta, kitiems, deja, ne.


Jie. Vyrai kažkodėl galvoja, kad geriausia priemonė moters seksualumui išlaisvinti – alkoholis. Atvirkščiai – padauginusi moteris ne tik tampa neseksuali, bet ir mylėdamasi jaučia kur kas mažesnį malonumą.

Mes. Daugelis mano, kad vakare vyrą reikia iki soties pamaitinti. Taip, yra produktų, turinčių seksualumą skatinančių savybių, suteikiančių vyrui daugiau energijos. Tačiau sočiai prisivalgęs, ypač angliavandenių, vyras apsunks ir tenorės tik... kuo greičiau užmigti.

Jie. Rūpinasi tik savo malonumu, o rūpesčius dėl nepageidaujamo nėštumo, lytiniu keliu plintančių infekcijų mieliau perkelia ant moterų pečių. Dėl to jos negali atsipalaiduoti ir patirti visų sekso teikiamų pojūčių.

Mes. Žinodamos, kad partneris nemėgsta naudotis prezervatyvu, vis tiek sutinkame mylėtis ir už kelias minutes malonumo esame linkusios mokėti savo sveikata.         


Jie. Milijonams vyrų laimingą seksualinį gyvenimą temdo įkyrios mintys apie jų lyties organo dydį. Kažkodėl jie įsitikinę, kad moterys lygiai taip pat dėl to pakvaišusios, kaip ir jie patys. Nors įvairios apklausos rodo, kad svarbiausių gero sekso veiksnių sąraše lyties organo dydis net nepatenka į pirmąjį dešimtuką!

Mes. Mes baiminamės ko kito: daugiau nei 60 proc. moterų mylėdamosi galvoja apie tai, kaip atrodo, todėl negali visiškai atsipalaiduoti. Be reikalo. Tos pačios apklausos rodo, kad į antsvorį, celiulitą ar krūtinės formą dėmesį atkreipia vos 5 proc. vyrų. Ir tai tik tada, kai partnerės pabrėžia savo trūkumus.

Jie. Dėl kažkokios mistinės priežasties vyrai įsitikinę, kad pats didžiausias ir svarbiausias jų seksualinio pajėgumo ir vertės įrodymas – moters orgazmas. Paaiškinti vyrui, kad taip nėra, labai sunku, todėl moterys priverstos vaidinti orgazmą.

Mes.  Pradėjusi vaidinti orgazmą, moteris dažnai patenka į užburtą ratą ir netenka vilties kada nors šį malonumą patirti iš tikrųjų. Be to, pavėluotas prisipažinimas apie apsimetinėjimą gali suduoti labai skaudų smūgį vyro savimeilei.


Jie. Apie oralinį seksą svajoja visi be išimties vyrai. Nieko čia bloga. Blogai tik, kad kai kurie primygtinai to reikalauja iš savo partnerių, galutinai sužlugdydami galimybę kada nors abiem mėgautis šiomis ypač intymiomis akimirkomis.

Mes. Kur kas labiau klysta tos, kurios kategoriškai atsisako oralinio sekso arba iš vyro reikalauja analogiškų veiksmų kaip apdovanojimo už atliktą „žygdarbį“.


Jie. Pasimylėję vyrai paprastai galvoja tik apie vienintelį dalyką – miegą. Daugelis moterų jaučiasi įskaudintos tokio partnerio abejingumo ir nejautrumo.

Mes. O moterys jaučiasi dar įsiaudrinusios, vienos norėtų pratęsti meilės žaidimus, kitos – bent jau pagulėti apsikabinus, pasikalbėti. Tokios akimirkos vyrams – tikras išbandymas. Nereikia versti partnerio daryto to, ko jis nenori.


Jie. Vyrai iš prigimties medžiotojai. Dažnai pasiekę tikslą, gavę iš moters, ko trokšta, nustoja ja domėtis. Tačiau net ir seniai sugautas „grobis“ vyrus gali intriguoti, jei tik jiems nebus nuobodu.

Mes. O štai pats rimčiausias ir, beje, pagrįstas vyrų priekaištas moterims. Dažnai esame nenuoširdžios lovoje, seksą naudojame kaip priemonę manipuliuoti partneriu, mylimės iš išskaičiavimo. Ir jeigu galvojame, kad vyrai to nejaučia, labai klystame!      

Ji24.lt