Ką reiškia, kai nubundate naktį tuo pačiu metu?

Nemiga / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2020-03-26 19:44
Jeigu kasnakt pabundate maždaug tuo pačiu metu, tai gali būti ženklas, kad dalis energijos yra blokuojama ar nukreipta ne ten, kur reikia, rašoma dailyvibes.org.

Žmones valdo vidinės sistemos ir biologiniai laikrodžiai, padedantys valdyti mūsų kūno funkcijas. Taip pat šios sistemos tiesiogiai veikia mūsų dvasinę gerovę ir fizinę formą bei sveikatą.

Žmonės, praktikuojantys tradicinę senovės mediciną, kruopščiai stebi energijos pasiskirstymą ir judėjimą kūne 24 valandų cikle. Jo metu organizmo laikrodžiai ir sistemos skiria tam tikrą energijos kiekį tam tikroms sritims.

Kai prabundame naktį tuo pačiu metu, tai trikdo organizmo poilsį ir gebėjimą atsistatyti. Organams reikia energijos sugyti ir tinkamai funkcionuoti.

Žemiau pateikiame jums nubudimo laikus bei organus, siejamus su tais laikais. Dauguma šių trukdžių gali sukelti matomus išorinius pakitimus, tiek emocinius, tiek fizinius. Stebėkite savo mitybą – tai, kas patenka į jūsų kūną, iš esmės gali sukelti energijos pasiskirstymo sutrikimus.

2123 val.

Tikriausiai tai populiariausias laikas, kurį renkamės eiti miegoti. Šiuo metu vyksta enzimų papildymas ir susibalansuoja mūsų endokrininė sistema, kuri valdo hormonus bei metabolizmą. Jei nuolat pabundate šiuo metu, greičiausiai esate įstrigę „kovok arba bėk“ cikle.

Jūs ne tik iš naujo išgyvenate praėjusios dienos įvykius, bet ir ruošiate planą ateinančiai dienai. Šį laiką reikia naudoti meditacijai ir pozityvių mantrų kartojimui. Pasistenkite per vėlai nevalgyti, kadangi tai taip pat gali sukelti šiuos blokus.

23–1 val. 

Jei dažnai nubundate būtent šiomis valandomis, tai gali būti susiję su laikoma pagieža ar apmaudu. Šiuo ciklo metu jūsų Yin (moteriška) energija konvertuojama į Yang (vyriška) energiją. Yang energija yra energinga ir gyvybinga, ją reikia „kaupti“ ateinančiai naujai dienai. Padirbėkite su savimi, mylėkite save labiau ir labiau save vertinkite, pasistenkite išlikti ramūs ir paleiskite susierzinimą bei pyktį.

Šiuo metu tulžies pūslė labai sunkiai dirba, kadangi būtent šiuo metu ji skaido riebalus. Galbūt vartojate per daug riebaus maisto.

1–3 val.

Šios valandos yra gyvybiškai svarbios kūno atsinaujinimo procesui. Šiuo metu organai detoksikuojasi ir valosi. Iš visų organų daugiausia darbo atlieka kepenys, kadangi išvalo kraują. Jei pabundate tokiu metu, tai yra ženklas, kad laikote pyktį ir sukaupėte daug neigiamos energijos.

Jei imatės tai spręsti netinkamai ir nesveikai, dvasia bando atkreipti dėmesį į detoksikacijos poreikį. Pasistenkite išleisti jūsų gyvenime esantį negatyvą, kad būtų vietos geriems dalykams.

3–5 val.

Šiuo metu plaučiai atsistato ir maudo organizmą bei organus gyvybės suteikiančiu deguonimi. Svarbu, kad jums būtų pakankamai šilta – taip palengvinamas gijimo procesas. Problemos su plaučiais paprastai siejamos su gedėjimu, vienišumu ir liūdesiu.

Jei pabundate šiuo metu, pabandykite lėto ir stabilaus kvėpavimo techniką bei medituokite, galvodami apie šilumą ir šviesą. Leiskite pozityvui užlieti jus.

5–7 val.

Šiuo metu iš organizmo šalinami paskutiniai kažkur nuklydę toksinai. Storoji žarna atsistato pati paskutinė ir tai daro būtent tokiu laiku. Jeigu nubundate tokiu laiku, greičiausiai dėl to kalta jūsų mityba.

Pašalinkite iš savo mitybos dirbtinius produktus ir pakeiskite tikrais, maistingais, šviežiais produktais ir suformuokite sveikus mitybos įpročius bei jų laikykitės. Taip pat gerkite vandenį, prisotintą mineralais.

Naujausi straipsniai