Kaip atrodyti lieknesnei?

Mados fotografija / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-06-20 11:34
Vasaros įkarštyje pasitarkime, kaip apsirengti ir kokius aksesuarus išsirinkti, kad išryškintume didžiausius savo figūros privalumus.

Aukštakulniai 

Jie stebuklingi – ne tik pailgina kojas, bet ir suteikia grakštumo, trapumo. Tačiau renkantis reikėtų atsižvelgti į savo privalumus ir trūkumus. Pavyzdžiui, itin plonas kulniukas išryškins pilnesnes kojas, todėl atkreipkite dėmesį į pakulnę, ji turi būti tinkamo pločio. Taip pat svarbu, kad derėtų su kitais apdarais. 

Raudoni aukštakulniai / „Fotolia“ nuotr.
Raudoni aukštakulniai / „Fotolia“ nuotr.

Ilgi karoliai

Jie ne tik suteikia puošnumo: ilga grandinėlė arba karoliai puikiai tiks norint atrodyti lieknesnei, tik, žinoma, vėlgi derėtų atkreipti dėmesį į likusią aprangą. Jeigu jais pasidabinsite apsivilkusį ilgą, šiltą ir storą megztinį, tinkamo efekto nesulauksite.

Apvalutėms reikėtų vengti tokių drabužių, slepiančių visus kūno linkius, kadangi figūra tokiu atveju atrodo visai be formos. O rinkdamosi karolius žvelkite į tuos, kurie yra vidutinio ilgio, o karoliukai pailgos formos. Venkite masyvių, su stambiomis detalėmis.

Stiliaus aksesuarai / 123RF.com nuotr.
Stiliaus aksesuarai / 123RF.com nuotr.

Šalikėlis

Šalikėlis gali pagyvinti ir kitomis spalvomis atskleisti netgi niūriai ir pilkai atrodančią aprangą. Jis kaip ir karoliai padės sukurti vizualiai lieknesnę figūrą, ypač jei jį užsirišite taip, kad šalikėlio galai kristų vertikaliai. Ir per daug neapvyniokite kaklo, tuomet jis vizualiai tarsi dingsta ir pats siluetas pasidaro platesnis.

Stiliaus aksesuarai / 123RF.com nuotr.
Stiliaus aksesuarai / 123RF.com nuotr.

Megztukas ar palaidinė su įstrižinėmis ar vertikaliomis juostomis

Sena tiesa, kad toks raštas, detalės ar papuošimai lieknina ir moters siluetą paverčia laibesniu. Kai kurie stiliaus žinovai teigia, kad net ir horizontalūs ornamentai gali padėti atrodyti liekniau, tik juostelių turėtų būti ne daugiau kaip penkios.

Mergina su dryžuota palaidine / 123RF.com nuotr.
Mergina su dryžuota palaidine / 123RF.com nuotr.

Susiaučiama suknia

Tokios suknelės atrodo ir puošniai, ir moteriškai. Susiautimas sukuria tokią liniją, kuri artima įstrižinei ar vertikaliai. Svarbiausia rinkitės kokybiškos medžiagos suknelę: visiškai netiks „skystas trikotažas“, kadangi tik dar labiau išryškins figūros trūkumus, ar itin stambus/smulkus raštas. Tinkamiausias pasirinkimas – minkšti, lengvai krentantys audiniai, kurie tarsi „palengvina“ figūrą ir padeda paslėpti trūkumus.

Modelis su raudona suknele / 123RF.com nuotr.
Modelis su raudona suknele / 123RF.com nuotr.

А formos sijonas ir V formos iškirptė

Toks sijonėlis optiškai lieknina taliją, o vertikaliai krentančios klostės sukuria tolygų siluetą. V formos iškirptė vėlgi – įstrižinės linijos motyvas, kuris sukuria lieknumo įspūdį.

Suknelė su V iškirpte / 123RF.com nuotr.
Suknelė su V iškirpte / 123RF.com nuotr.

Vienaeilis švarkas su viena saga

Apvalesnių figūrų savininkėms puikiai tiks neblizgios medžiagos įliemenuotas švarkas, kurio užsegimas šiek tiek žemiau krūtinės, o ilgis vos žemiau klubų. Venkite kišenių ir skoningai priderinkite kelnes (tinkamiausios tiesaus kirpimo, gali būti su kantu) arba sijoną. 

Vasariškas kostiumėlis / 123RF.com nuotr.
Vasariškas kostiumėlis / 123RF.com nuotr.
Ji24.lt

Naujausi straipsniai