Kaip atsiverti partneriui apie seksualines fantazijas?

Porelė / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-08-29 19:44
Fantazijų turime visi, tačiau apie jas atvirauti nėra taip lengva. Dažniausiai stabdo partnerio nuomonė, nusiteikimas ar požiūris į tam tikrus dalykus. Jeigu manome, kad būsime nesuprasti, kažin ar išdrįsime išsakyti tai, kas seniai sukasi galvoje. Ką šiuo atveju pataria santykių specialistė ir sekso ekspertė Tracey Cox?

Pasikalbėkite

Nuo pokalbio prasideda bet kokios problemos sprendimas. Galbūt tai skamba kvailai, tačiau pokalbiui derėtų ruoštis rimtai – tarsi praneštumėte karštą, netikėtą naujieną. Įsitikinkite, kad laikas kalbėtis yra tinkamas, pavyzdžiui, jeigu jūsų partneris yra labai nusiminęs, turi problemų darbe ar išgyveno labai blogą dieną, turi ruoštis rimtam pristatymui ir pan., verčiau pokalbį atidėti kitam laikui.

Žmonės 5 naujus pasiūlymus dažniausiai reaguoja priešiškai, tarsi bando gintis dėl to, kad reikia išbandyti ką nors naujo, todėl atkreipkite dėmesį, kaip bendrauti su savo partneriu kaip su asmenybe. Jeigu reakcija yra priešiška, tuomet išsiaiškinkite, kodėl. Jokiu būdu nekaltinkite partnerio ir neverskite jo daryti tai, ko jis nenori. Verčiau paprašykite, kad jis pats pasidalintų savo seksualinėmis fantazijomis.

Gudrūs būdai įtraukti partnerį

Tai paprasta ir neskausminga. Pavyzdžiui, padiskutuokite apie fantazijas, pasakodami partneriui seksualinius sapnus, kuriuos sapnavote, arba pasiūlykite pažiūrėti erotinį filmą, kuriame siužetas artimas jūsų troškimams. Stebėdami mylimojo žmogaus reakciją, jūs galėsite numatyti tolimesnius žingsnius ir galbūt išbandyti tai, ko trokštate.

Veikite, tačiau situacijos neskubinkite

Ar sutinkate su tuo, kad planavimas kada, kaip ir ką darysite, labai dažnai džiugina lygiai taip pat, kaip ir to įgyvendinimas. Be to, kuo daugiau jėgų įdėsite į tai, tuo daugiau malonumo patirsite. Tačiau nenustebkite, kad realybė gali būti visai kitokia nei sukurtas vaizdas jūsų galvoje.

Visada laikykitės taisyklių ir dar, prieš pradėdami meilės žaidimus, įsitikinkite, kad suprantate vienas kitą. Seksualinių fantazijų įgyvendinimas turi teikti džiaugsmą, todėl ženklai, reiškiantys, kad visko yra per daug ar per mažai, tiesiog būtini. Stebėkite savo partnerio nuotaikas ir jeigu matote, kad tai jam nepatinka, verčiau viską nutraukite.

Kada fantazijos yra pavojingos?

Pirmoje vietoje – saugumas. Būkite atsargūs, jeigu kažkas santykių pradžioje dalinasi keistomis ar smurtinėmis fantazijomis. Tikėkite savo instinktais, šeštuoju jausmu, kadangi sadistinės fantazijos gali baigtis tokiu pačiu elgesiu. Juolab, kad tai gali turėti įtakos ir pasitikėjimui savimi, veikti žeidžiančiai, žlugdančiai ir pan.

Kol galite atskirti fantazijas nuo realybės, tai nėra problema, tačiau jeigu jus jaudina ir jausmus sužadina tik specifiniai dalykai, reikėtų sunerimti ir pasikonsultuoti su profesionalu. 

Ji24.lt