Kaip nepermokėti už kosmetiką

Kosmetika / 123RF.com nuotr.
Autorius: ji24.lt
Publikuota: 2019-05-24 08:57
Jei prireikia kosmetikos, ji gali nemažai paploninti piniginę. O jei kartais pasiduodate impulsyvumui, mėnesio gale gali tekti skaičiuoti nuostolius. Kaip nepermokėti perkant kosmetiką?

Pirmiausiai sunaudokite tai, ką turite

Yra tokių kosmetikos priemonių, kurių galima nepirkti ir pasigaminti patiems. Viena tokių – kūno šveitikliai. Pasigaminti galite iš tokių produktų, kuriuos turite namuose, pavyzdžiui, kavos tirščių.

Daugelis išmeta kosmetiką, jei ji nebepatinka ar paprasčiausiai atsibodo. Tačiau tai iš tikrųjų yra tik jūsų pinigų ir pačios kosmetikos švaistymas. Jei produktas gana kokybiškas, tikrai nėra reikalo pirkti naujo tik dėl to, kad jis labai nežymiai kažkuo skiriasi. Pirmiausiai išnaudokite tai, ką turite, o tada pirkite naują. Tai vien geriausių taupymo priemonių.

Išnaudokite mėginius

Kosmetikos mėginukų galima gauti parduotuvėse, juos taip pat dalija per įvairius pristatymus ar klijuoja į žurnalus. Tad neskubėkite jų išmesti, nes galite išbandyti naują kosmetikos priemonę ir įvertinti, kaip ji jums tinka. Be to, kosmetikos mėginukai labai naudingi, kai pasibaigia jūsų turima priemonė arba ruošiatės į kelionę ir negalite su savimi vežtis didelio kiekio kosmetikos.

Kosmetikos pasigaminkite pačios

Yra tokių kosmetikos priemonių, kurių galima nepirkti ir pasigaminti patiems. Viena tokių – kūno šveitikliai. Pasigaminti galite iš tokių produktų, kuriuos turite namuose, pavyzdžiui, kavos tirščių. Kuo naudingi kavos tirščiai? Puikiai nušveičia negyvas odos ląsteles, masažuoja, atgaivina, suaktyvina kraujotaką.

Ingredientai: 4–5 šaukšteliai kavos tirščių, ¼ puodelio alyvuogių aliejaus, 2–3 lašai mėgstamo eterinio aliejaus gaivesniam kvapui išgauti. kavos tirščius supilkite alyvuogių aliejų, įlašinkite eterinio aliejaus ir viską gerai išmaišykite. Tad vieną kosmetikos priemonę tikrai galite išbraukti iš savo sąrašo.

Atidžiai stebėkite akcinius pasiūlymus

Norint nepermokėti už kosmetiką, reikia stebėti nuolaidas ir akcijas. Stebėkite pranešimus apie įvairias akcijas, nuolaidas ir išpardavimus kosmetikos parduotuvėse. Jei produktas ilgai galioja ir jį naudojate reguliariai, įsigykite kelias tokias pačias priemones akcijų metu. Per nuolaidas visuomet galima įsigyti didesnį kiekį reikiamos kosmetikos ar higienos priemonių: plaukų lako, plaukų dažų ar dantų pastos. Per nuolaidas galima sau leisti įsigyti ir brangesnį produktą.

Atlikite namų darbus

Galima labai daug sutaupyti, tik reikia žinoti, ko jums tuo metu reikia. Tad eidamos į parduotuvę kosmetikos visuomet apsvarstykite, kokių dekoratyvinės kosmetikos ar higienos priemonių trūksta ir turėkite sąrašą. Taip pat galite užsiregistruoti kosmetikos parduotuvėse ar jų tinklalapiuose, kad gautume pranešimus apie specialius pasiūlymus į savo elektroninį paštą. Tada bus lengviau peržiūrėti parduotuvių pasiūlymus ir nepermokėti.

Taip pat internete paskaitykite atsiliepimus: tinklaraštininkės išmėgina naujausią kosmetiką ir dalijasi atsiliepimais. Pasidomėjusios ir sužinojusios kitą nuomonę, galite sutaupyti krūvas pinigų. Visgi reikėtų nepatingėti paskaityti keletą šaltinių, kad susidarytumėte objektyvią nuomonę. Kitaip tariant, atlikite namų darbus.

Siųskitės inernetu

Jei jūsų netenkina kainos įprastinėse parduotuvėse, pasinaudokite internetine prekyba. Juk dabar daugumai įprastai internetu pirkti drabužius, avalynę. Kosmeika – ne išimtis. Taip sutaupysite ne tik pinigų, bet ir laiko, be to, nereikės stumdytis eilėse ir ieškoti, ar dar liko jūsų pamėgtos kosmetikos priemonės.

Pigu – nebūtinai prastai

Vienas iš patarimų – kartais rinktis pigesnę kosmetiką. Neretai visai nepagrįtai atsisakome pigesnių kosmetikos priemonių, kurios yra visai neblogos. Galbūt rankų ar kojų kremą, muilą nebūtina pirkti patį brangiausią? Tiesiog reikia tinkamai paskirstyti prioritetus.

Ji24.lt

Naujausi straipsniai