Karščiausi dalykai, kuriuos verta pasakyti sekso metu

Porelė / Shutterstock nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2020-04-29 20:08
Žinoma, kyla klausimas ar išvis verta kalbėti, kai aistra liejasi per kraštus. Ypač, jeigu kalbate ne tai, kas užkurtų geismą lovoje. Vis dėlto, jeigu kalbėjimas natūralus ir dvelkia seksualumu, tai kodėl gi ne?

Paklausykime, ką sako specialistai. Vykdyti nebūtina, tačiau tiesos tame yra. Trumpai tariant, kai galvojame, kuo seksas yra geras ir malonus, į galvą ateina kas? Ogi kaip nepakartojama vienas kitą liesti, kokios pozos leidžia labiausiai atsipalaiduoti ir patirti pasitenkinimą, kokia aistra užlieja matant vienas kito kūnus.

Vis dėlto, kai ką pamirštame. Štai specialistai tikina, kad nemažą įtaką sekso kokybei daro ir žodžiai, kuriuos šnabdžame. „Erotinių žodelių išsakymas ar klausymasis stimuliuoja dopamino gamybą, kuris turi didelę įtaką seksualiniam pasitenkinimui“, – tikina sekso ir santykių ekspertas Ianas Kerneris, daugelio knygų autorius. Jo nuomone, kalbos emociškai ir fiziškai sukelia kur kas didesnį susijaudinimą ir patirtį, kurios norisi dar ir dar.

Atrodo paprasta, tačiau ką reikėtų pasakyti, kad neskambėtų juokingai? Nė viena nenori pasijusti lyg kokia pornožvaigždė (vyrai, jūsų neklausiam!). Faktas, kad nuo jaudinančios frazės, išnabždėtos seksualiu balsu, pakeliančiu į padanges, iki juokingai skambančio išvapėto neva intymaus posakio – vos vienas žingsnis.

„Dauguma moterų nėra tikros ar tai, ką jos turi galvoje, apskritai skamba seksualiai“, – tikina seksologė Logan Levkoff iš Niujorko. Tačiau koks to rezultatas – jūs prarandate nemažą dalį malonumo, – mano specialistai. 

Kas gali būti skirta jam?

Paprastas ir galingas pareiškimas, kad jau tuoj tuoj jūsų pasaulį nušvies didžiojo pasitenkinimo akimirka. Ir tą sakinį galite suformuluoti tai, kaip jums skamba gražiausiai, tačiau faktas, kad metaforų gal ir nereikia, ypač, jeigu mylimasis nesuprastų įmantrių išvedžiojimų. Paprastai pasakydamos, kad tuoj patirsite orgazmą, „Aš tuoj baigsiu“ ir panašiai, galite sukelti jo pasaulyje tikrą geidulio antplūdį.

Kas gali būti geriau nei faktas, kad jūsų mylimasis puikus meilužis? Kad jam pavyko jus patenkinti? Be to, taip uždegate žalią šviesą savo išrinktajam, kad ir jam metas pasiekti kulminaciją. Na, o abudu patenkinti partneriai – tai tikrai pavykusios karštos nakties rezultatas. 

Galite pagirti vyro kūną, jo kvapą, jo judesius. Tačiau po kiekvienos frikcijos tikrai nebūtina jį lyginti su Dievu ir kartoti, kad geresnio meilužio neturėjote. Galite pasakyti „Pasiilgau“, „Gali likti manyje“, paskatinti „Galim greičiau?“, „Įkąsk man čia“, „Koks tu tigras...“ ir pan. Tai visai vietoje ir laiku. Tik turite būti ne įsakmi, o geidulinga maldautoja ar paslaptinga flirtuotoja...

Kas gali būti skirta jai?

Ianas Kerneris pataria atkreipti dėmesį į glamones ir patį kūną. Trumpai tariant, galima pasakyti, kas jaudina, pavyzdžiui, „aš dievinu/kaistu/kraustausi iš proto, kai tu lieti/glamonėji, bučiuoji mano kaklą/krūtinę/pilvą“ ir pan. Kai ištariami šie žodžiai, dėmesys nukrypsta į tai, kas teikia malonumą.

Vyras gali padrąsinti moterį, kuri dažnai nenori mylėtis šviesoje ar būti jodinėtojos pozoje: „Noriu tavim pasigrožėti“, „Kaip tu sugebi judėti taip ypatingai“ ir pan. Vyras pamalonins moterį, pasakydamas: „Kokia tu skani – niekaip neatsivalgau“, „Maloniai kvepi“, „Noriu vėl tavęs“, „Esi taip seksualiai susivėlusi“, „Galėtum filmuotis erotiniuose filmuose, bet džiaugiuosi, kad tai skirta tik man“ ir pan.

Svarbu ne tik mylėtis su moterimi, bet ją mylėti visą, pradedant žvilgsniu, kuris sako, jog dievinate savo moterį ir mėgaujatės intymiomis akimirkomis su ja...

„Tai lyg mėgautis skaniausu maistu ir kalbėti, koks jis nuostabus. Reziumė: darosi dar skaniau, o šiuo atveju – aistringiau ir karščiau“, – tikina sekso ir santykių ekspertas.

Taigi, jūs susifokusuojate į tam tikrus veiksmus ir jausenas, jausdamos, kad jūsų partneris savo žodžiais uždega jūsų kūną. Na, o po to jis tikrai norės jums atsilyginti ir gal net pakartoti tai, ką pats ką tik išsakė. Taigi, žodžiai žodžiams nelygūs, tačiau kai kada jų nauda abejoti tikrai negalime. 

Beje, persistengti su žodžiais nereikėtų, nes kai koncentruojamės į malonius pojūčius, tai „išsijungia“ klausa. Tikrai esate tai pastebėję. Jūs galite sakyti, šnabždėti, o į veiksmą įsijautęs partneris mestelėti: „Ką sakei?“, ir jūsų aistra, kaip migla, ims sklaidytis...

Naujausi straipsniai