Kurią savaitės dieną gimė jūsų vaikas?

Vaikas / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-07-02 12:57
Tikima, kad žmogaus atėjimas į šį pasaulį apipintas mistikos, nulemtas aukštesniųjų jėgų. Tad tiek data, tiek paros laikas ar metai – visa tai veikia mūsų gyvenimus. Žinoma, tikėti tuo ar ne, renkamės patys. Vis dėlto pabandykime pasitikrinti, kaip savaitės diena lemia žmogaus būdą.

Pirmadienį gimusiuosius globoja Mėnulis 

Pirmadienis nėra jau tokia prasta diena, kaip bando mus nuteikti šiuolaikinė visuomenė. Savaitės pradžioje gimę vaikai yra geraširdžiai, švelnūs, puikūs ir ištikimi draugai. Gal kaip prieštaringą charakterio bruožą galima įvardyti dažną jų nuotaikų kaitą. Retkarčiais jie įnoringi ir nenuspėjami. Prisirišę prie šeimos, mėgsta pasmaguriauti, taigi kartais tai matyti iš jų figūrų. 

Antradienį karaliauja Marso planeta 

Itin energingi, komunikabilūs, sumanūs ir drąsiai priimantys sprendimus vaikai. Dažnai būna kompanijos sielos, nes traukia prie savęs žmones, užaugę neretai užima aukštas, vadovaujančias, pareigas. Mėgsta diriguoti kitiems, ir tai jiems visai neblogai pavyksta. Kelionės ir naujos žinios – jų aistra. 

Gimusieji trečiadienį – Merkurijaus vaikai 

Linksmi, jautrūs, nuoširdūs ir užjaučiantys vaikai. Tokie, apie kuriuos sakoma „Nors prie širdies dėk“. Aplinkiniai juos myli už sąmojingumą ir aštrų protą. Tokie žmonės neretai turi meno gyslelę arba būna tikri rankdarbių meistrai, kitaip tariant, puikiai save realizuoja kūrybos srityje. Į nesėkmes reaguoja optimistiškai ir, neprarasdami savitvardos, su kliūtimis susidoroja nesunkiai. 

Ketvirtadienis – Jupiterio laikas 

Ketvirtadienį pasaulį išvysta tokie vaikai, kuriems prie širdies namų jaukumas ir stabilumas. Taigi nesuklysime pavadinę juos šeimos žmonėmis. Jie komunikabilūs, lengvai ir su polėkiu žvelgia į gyvenimą, paperka aplinkinius savo šypsena ir pozityviu mąstymu. Neigiami charakterio bruožai – užsispyrimas ir polinkis į pasipūtimą. 

Penktadienį gimusieji globojami Veneros 

Penktadienį gimsta subtilios natūros, mėgstantys grožį vaikai. Jie jautrūs, greitai įsimylintys tiek naujus žmones, tiek naujas veiklas, bet ne itin pastovūs. Jų jausmai ir norai gali pasikeisti akimirksniu. Tokiems vaikams užbaigti darbus iki galo – nelengva pareiga. Labai rūpinasi savo išvaizda, mėgsta linksmintis, paprastai jau nuo mažens labai domisi lyčių skirtumais. Užaugę neretai dirba kultūros, meno srityse arba turi su menu susijusių laisvalaikio pomėgių. 

Šeštadienis priklauso Saturno planetai 

Šią dieną gimsta tikri rimtuoliai. Į visus gyvenimo atvejus jie reaguoja atsargiai apsvarstydami. Gal todėl dažnai suaugę tampa mokytojais, tiksliųjų mokslų atstovais arba dirba tokius darbus, kuriuose būtina logika ir racionalumas. Šie rimtuoliai išlieka tokie pat skrupulingi visose veiklose, darbus atlieka iki galo, labai stengiasi tobulėti. Tokie vaikai ištikimi draugai, geri pagalbininkai ir, svarbiausia, pasižymi tiesiog auksine kantrybe. 

Sekmadienį gimsta Saulės vaikai 

Džiaugsmingi linksmuoliai šviečia lyg saulė ir visus apgaubia iš pačios jų esybės trykštančia šiluma. Manoma, kad sekmadienį gimę vaikai būna labai laimingi visose srityse: tinkamai pasirenka gyvenimo partnerį, turi daug draugų, lengvai suranda savo kelią gyvenime. Jiems niekada nepritrūksta fantazijos ir kūrybinių idėjų. 

Ji24.lt

Naujausi straipsniai