„Mano daktaras“ pritraukė 260 tūkst. eurų investicijų: tarp įsigijusių akcijų emisiją – „Tesonet“,„Viasana“ ir kiti

Tomas Balžekas / Gedmanto Kropio nuotr.
Autorius: Projekto partnerio turinys
Publikuota: 2021-04-02 10:06
Įmonė UAB „Mano daktaras“, valdanti internetinių registracijų pas gydytojus ir psichologus bei telemedicinos platformą manodaktaras.lt pritraukė naujus investuotojus ir 260 tūkst. eurų investicijų, kurios bus skirtos neseniai su portalu pincetas.lt susijungusios platformos technologiniam vystymui ir augimui.

Greta naujų investuotojų auga ir esamų akcininkų investicijos

Kovo mėnesį UAB „Mano daktaras“ nupirko 100 proc. UAB „Digibitas“ akcijų ir prie portalo manodaktaras.lt buvo prijungta atsiliepimų apie gydytojus bei medicinos įstaigas platforma pincetas.lt. Į platformos manodaktaras.lt vystymą investavo Lietuvoje gerai žinomos įmonės ir fiziniai asmenys: verslo akseleratorius „Tesonet“, UAB „Viasana“, „Vinted“ įkūrėja Milda Mitkutė, atlikėjas Justinas Jarutis ir kiti. Jie įsigijo naują UAB „Mano daktaras” akcijų emisiją.

Esami akcininkai UAB „Media bitės“ ir UAB „Akseleratorius“ taip pat didina investicijas, o UAB „Practica Capital“ išlaiko savo pozicijas. Didžiausias UAB „Mano daktaras“ akcijų paketas ir toliau priklausys įmonei UAB „Media bitės“.

Stiprinant technologijas – daugiau galimybių vartotojams

Pasak UAB „Mano daktaras“ vadovo Tomo Balžeko pritrauktos investicijos bus skirtos technologijas vystančios komandos bei rinkodaros stiprinimui. „Esame užsibrėžę tikslą sparčiai augti technologine prasme, bei didinti platformos „manodaktaras.lt“ vartotojų skaičių, tam samdysime daugiau specialistų, prisijungsiančių prie IT bei rinkodaros komandų. Investicijos leis labiau susitelkti ir į medicinos naujienų skiltį bei atsiliepimų apie gydytojus ir medicinos įstaigas funkcijos tobulinimą“, –  sako įmonės vadovas.

Netrukus manodaktaras.lt svetainės ir programėlės vartotojai galės registruotis ne tik pas gydytojus, bet ir konkrečioms paslaugoms: įvairiems tyrimams, skiepams, masažui ir kt. T.Balžekas sako, kad karantino metu ypač aktualios išlieka nuotolinės konsultacijos su gydytojais ir psichologais, todėl artimiausiu metu patobulinimai laukia ir telemedicinos srityje: greta įprastų nuotolinių vaizdo konsultacijų bus galima susirašinėti su gydytojais žinutėmis, apsikeisti dokumentais ir pan. Tai leis nuotolines konsultacijas vykdyti dar sklandžiau ir efektyviau, palengvinant susikalbėjimą tarp gydytojų ir pacientų. Mobili programėlė taip pat bus vystoma, kad vartotojai, susidūrę su sveikatos sutrikimais kuo patogiau galėtų rasti patikimą informaciją ir specialistus, padėsiančius įveikti ligą.

„Džiaugiuosi, kad prie mūsų komandos jungiasi ir „manodaktaras.lt“ platforma tiki tokie patyrę investuotojai. Esu tikras, kad finansinės investicijos ir šių žmonių žinios padės platformą pakelti į naujas aukštumas“, – sako T.Balžekas.

Apie UAB „Mano daktaras“

UAB „Mano daktaras“ didysis akcijų paketas priklauso medijų ir skaitmeninio verslo bendrovei UAB „Media bitės“. UAB „Mano daktaras“ valdomoje platformoje „manodaktaras.lt“ registracijos pas gydytojus vykdomos nuo 2015 m., šiuo metu portalas turi per 160 tūkst. aktyvių registruotų vartotojų manodaktaras.lt platformoje ir 100 tūkst. aktyvių registruotų vartotojų pincetas.lt platformoje, per metus svetainės bei mobiliosios programėlės „manodaktaras.lt“ pagalba įvyksta virš 100 tūkst. vizitų pas gydytojus ir video konsultacijų.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.

Naujausi straipsniai