Mitai apie seksą

Intymios akimirkos / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-05-02 11:23
Populiarūs žurnalai ir televizijos laidos, kurių dalyviai viešai pasakoja apie savo seksualinę patirtį, rodos, šiais laikais jau nieko nešokiruoja. Taigi sekso tabu nebeegzistuoja. Vis dėlto dar galima išgirsti keistų prietarų. Ką apie tai byloja mokslininkai – psichologai ir sociologai? Štai populiariausi mitai ir jų aiškinimas. 

Orgazmą vaidina tik moterys 

Su šiuo teiginiu sutinka net 90 proc. moterų, o apie 50 proc. vyrų teigia kartais apsimetantys, kad patiria orgazmą. Daugiau nei pusė vyrų mano, jog moterys tai pastebėjo, nes orgazmo be ejakuliacijos nebūna. 

Vyrai dažniau nori mylėtis nei moterys 

Net apie 85 proc. vyrų norėtų, kad jų partnerės būtų pasiruošusios bet kurią akimirką pasimylėti, o apie trečdalis moterų skundžiasi sekso trūkumu. Galbūt kartais tiesiog reikėtų apie tai pasikalbėti su savo mylimuoju. 

Neištikimybė sugriauna santykius 

Laikai keičiasi. Anksčiau tokiu atveju būdavo nutraukiama kone 95 proc. santykių, dabar atleisti galėtų apie 30 proc. vyrų ir net 60 proc. moterų. Beje, šie skaičiai labai priklauso ir nuo šeimos finansinės padėties. Manoma, kad dažniau atlaidesni būna tie, kurių finansinė padėtis prastesnė. Atlaidesni jie ar ne, sunku pasakyti, tačiau kad dažnai neturi kito pasirinkimo – šventa tiesa. 

Jei myliesi su gerai pažįstamu žmogumi, saugotis nebūtina 

Keista, kad iki šiol taip mano daugelis moterų. Rodos, jei pažįsti žmogų, gali būti garantuota, kad jis sveikas. Tačiau tai, jog vyras tvarkingas, skaniai kvepia, protingai kalba ir yra geras draugas, dar nereiškia, kad jis neserga kokia nors lytiškai plintančia liga. 

Norint patirti tikrą malonumą, būtina stimuliuoti tašką G

 Jo ieškojo milijonai vyrų ir moterų. Seksologai gana tiksliai yra apibūdinę šio taško vietą. Iš tiesų jo egzistavimas yra tik hipotetinis, mokslo nepatvirtintas. Tad gal geriau nesikankinti ir paieškoti kitų erogeninių zonų. 

Ar žinote, kad… 

• Nors vyrai apie seksą galvoja gerokai dažniau nei moterys, pastarosios dažnai skundžiasi, kad mylisi per retai. 

• 39 proc. moterų norėtų, kad intymieji santykiai būtų įvairesni. 

• 35 proc. silpnosios lyties atstovių svajoja apie eksperimentus lovoje. 

• Nuogas moters kūnas ypač žadina stipriosios lyties atstovų emocijas. 

• Vyras susijaudina dukart greičiau nei moteris. 

• Stipriosios lyties atstovams seksas – emocijų iškrova. 

• Meilės žaidimuose vyras norėtų būti lyderis. 

• Visi vyrai – vaikai, tad leiskite jiems mėgautis nuostabiu žaidimu – seksu.

Patarimai moterims 

1. Stenkitės pamilti save. Šalia linksmos, laimingos ir savimi pasitikinčios moters kiekvienas vyras jausis nuostabiai. 

2. Visomis priemonėmis kovokite su savo kompleksais, nes jie neleidžia realizuoti svajonių ir būti laimingai. Išdrįskite pasimylėti taip, kaip jau seniai svajojate, bet vis nesiryžtate. 

3. Įsimylėkite. Ir visai nesvarbu, kad su tuo pačiu vyru gyvenate jau dešimt metų. Pamilti galima bet ką: naują darbą, svajonių namus, netgi – lietingą rudenį! Įsimylėjusi moteris atrodo visiškai kitaip. Jos akys žiba, o laikysena atkreipia dėmesį – tampate tikra gražuole. 

4. Nesvarbu, kiek jums metų, nesvarbu, kiek sveriate ir kaip labai sau šiuo metu nepatinkate – savimi rūpintis būtina. Kokybiška kosmetika, gražūs apatinukai priverčia pasijusti ypatingai. 

5. Intymusis gyvenimas tapo rutina? Neišgyvenkite dėl to ir jokiu būdu nepradėkite galvoti, kad geriausios dienos jau praeityje. Galbūt pernelyg daug dėmesio skiriate tam, dėl ko nevertėtų jaudintis. Stenkitės daugiau laiko skirti savo pomėgiams, hobiui, tapkite įdomi pati sau. Viskas gyvenime susiję, taigi netruks nauji vėjai įsisukti ir į jūsų lovą. Neabejokite, čia jūsų dar laukia daugybė galimybių ir atradimų.

Ji24.lt

Temos:

Santykiai Seksas

Naujausi straipsniai