Tinklaraštininkėms pristatytas naujas komforto pojūtis dėvint aukštakulnius

Tinklaraštininkėms pristatytas naujas komforto pojūtis dėvint aukštakulnius/Organizatorių nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-09-26 16:15
Ketvirtadienio vakarą galerijoje „AV17“ daniškasis prekės ženklas ECCO tinklaraštininkėms pristatė naująją kolekciją SHAPE SCULPTED MOTION iš ypač madingos grublėtos odos, pagamintos naudojant perversmą avalynės gamybos srityje sukėlusią ECCO SHAPE platformos technologiją, neįtikėtinai patogią avėti visą dieną.

ECCO SHAPE SCULPTED MOTION – tai šiuolaikinių inžinerinių sprendimų, tikros meistrystės ir firminėse odos gamyklose išdirbtos ir prabanga dvelkiančios ECCO odos derinys. Tai aukštakulnių pusbačių, čelsių ir aulinukų, kuriuos patogu avėti ištisą dieną, kolekcija.

Visa šios kolekcijos avalynė su 35 mm, 55 mm ar 75 mm kulnu pagaminta naudojant pėdos anatomiją atitinkantį kurpalių ir leidžia visai pėdai natūraliai judėti. Naudojant ECCO FLUIDFORM™ Direct Comfort technologiją gaminamų batų padas tiksliai atkartoja pėdos formą, puikiai amortizuoja ir spyruokliuoja. Taip garantuojamas vientisas ir ilgai išliekantis sukibimas be jokių kompromisų, būdingų įprastiems siūtiems ar klijuotiems modeliams.

Visa šios kolekcijos avalynė pagaminta su SHAPE vidpadžiu ir tarppadžiu, suformuotu iš pažangiosios technologijos minkštųjų polimerų, užtikrinančių amortizavimą ir spyruokliavimo pojūtį. Ir visa tai – stabiliai ir užtikrintai moters eisenai.

Projekto partnerio inicijuotas ir parengtas turinys, už teksto turinį atsakingas partneris.