Virtualaus sekso ypatumai

Vyras naktinėja prie kompiuterio / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2020-05-02 19:38
Internetas pampsta nuo pažinčių svetainių – galite susipažinti su bet kuo, neiškeldama kojos iš namų. Tačiau pažinčių paieška dažnai perauga į virtualųjį seksą – jo mėgėjai džiūgauja, kad tai saugu, slapta ir anonimiška.

Kam to reikia?

Na, nespręskite pagal save. Įsivaizduokime: jauna moteris namie prižiūri kūdikį. Vieną mėnesį, antrą, pusmetį, metus, pusantrų... Košės, pietų miegas, vaiko ligos, nutolęs vyras ir ta pati rutina kasdien. Kartais tai išvaro iš proto net namų fėjas, ypač, jei vaiko nėra su kuo palikti ir su sutuoktiniu retkarčiais ištrūkti iš namų.

Ir štai ji, tarsi netyčia, klaidžiodama po internetą, užtinka pažinčių svetainę ir tiesiog pramogai susikuria anketą, kurioje nenurodo, aišku, nei šeimyninės padėties, nei svorio, nei amžiaus... Taigi, iš pradžių tai tarsi žaidimas – jai įdomu pasitikrinti savo patrauklumą ir pažiūrėti, kokie vyrai užkibs.

Ir štai vieną dieną pasirodo jos svajonių mačo. Moteris ima su juo koketiškai susirašinėti, o nekalti pokalbiai palaipsniui virsta vis atviresniais, kol paliečiamos sekso temos ir kartais prieinama iki aktyvesnių veiksmų, kai susirašinėjimo draugužiai pradeda dalytis tuo, kokių intymių veiksmų imasi, ką įsivaizduoja, ko norėtų, kas kam patinka lovoje... Net ima fantazuoti, kaip būtų, jei jir susitiktų, ar išdrįstų taip mylėtis, kaip rašo laiškuose, ar būtų geresni ir dėmesingi nei esami partneriai šalia...

Dažniausiai taip laiką leidžia ne vieniši, o įsipareigoję žmonės: vieni jaučia malonų susijaudinimą, siuntinėdami ir gaudami palyginti nekaltas erotinio pobūdžio žinutes, o kiti,  vien skaitydami apie partnerio veiksmus, gali patirti orgazmą.

Ar jūsų partneriui tai gali rūpėti?

Jis, aišku, nepasisakys, kad kažkokia Džekė iš Arizonos vakar vidurnaktį (kai jis, esą knaisiojosi po kompiuterį darbo reikalais) privertė jį garsiai šnopuoti... Na, bet galite įtarti, kad tas solidus šeimos vyras jau tapo priklausomas nuo virtualaus sekso, jei:

  • Jis staiga ėmė kur kas daugiau laiko praleisti ne su jumis, o su kompiuteriu. Dėl įdomumo, vienu pelytės spragtelėjimu, galite surasti jo aplankytų svetainių sąrašą: gal pasirodys, jog tai visai ne naujienų portalai, žvejų klubas ar meditacinė muzika? Na, bet jei jūsų brangusis geriau už jus nusimano apie IT technologijas, savo pėdsakus gali vikriai paslėpti.
  • Jis aršiai ginasi, kai klausinėjate, ką jis ten užsidaręs žiūrinėja. Jis, aišku, vartys akis ir muistysis, išgalvodamas pačias įvairiausias versijas. Galbūt jūs rimtai susipyksite.
  • Prastėja jūsų santykiai – tai arba kiberpornografijos, arba šilumos ir meilės deficito namuose pasekmė. Beje, kivirčai ir nepasitenkinimas dažnai tiesiu keleliu nuveda prie virtualaus bendravimo su nepažįstamomis moterimis.

Ar galima virtualų seksą laikyti neištikimybe?

Ir kokių tikslų vedini į tokius ryšius įsipainioja vedę žmonės? Aišku viena – juos kankina nuobodulys ir troškimas pasijusti geidžiamu. Kartais, pasak psichologų, virtualiu seksu susižavi moterys, kurios trokšta išsivaduoti iš savotiškų spąstų: dažnai jos šeimoje jaučiasi nelaimingos, joms trūksta dėmesio, komplimentų, emocinės ir kūno šilumos, tačiau nesiryžta palikti nei fiziškai, nei emociškai jų netenkinančio vyro.

Iki vedybų tokia moteris turėjo galimybę rinktis, kurios neteko vėliau – teko taikytis būtent prie šito vyro, kuris pasirodė ne visai jos romano herojus. Virtualūs santykiai turi ir pliusų – dažniausiai jie kilsteli moters savivertę – o tai vėliau padeda jai atsitiesti asmeniniame gyvenime.

Juk jei moteriai ima atrodyti, kad ji nebegraži, nebepatraukli (ypač po gimdymo), negeidžiama, tai virtualus draugas tikina priešingai: jis ją apipila komplimentais, šlovina tarsi moteriškumo deivę, dailiąją Afroditę. Na ir kas, kad iš kompiuterio ekrano.

Dažnai įklimpusiems į tokį bendravimą atrodo, kad virtualus seksas – tai tik nekaltas malonumas, nieko bendro neturintis su išdavyste. Jie įtikinėja save, kad bėga nuo rutinos, tačiau visai nepažįstamam žmogui atveria intymų pasaulį taip, kaip savo mylimam partneriui kartais net negali pasakyti.

Temos:
Seksas Santykiai

Naujausi straipsniai