Vyro charakteris pagal jo aprangos spalvą

Vyras / 123RF.com nuotr.
Autorius: Ji24.lt
Publikuota: 2019-05-02 11:04
Kiekviena moteris norėtų rasti raktą nuo savo mylimojo širdies. Meilė – it margaspalvė paukštė, tad ir rakto verčiau ieškoti ne auksinio, o iš daugelio spalvų. Ar žinote, ką mėgstama spalva byloja apie jūsų brangiausiąjį? 

Raudona 

Jis stengiasi iš gyvenimo paimti visa, kas geriausia, tad ir lovoje stengsis iš paskutiniųjų. Tik yra pavojus, kad toks karštuolis, kam nors nepavykus, gali pulti į agresiją. 

Oranžinė

Šio žmogaus mintyse – visada vasara. Jis mėgsta linksmintis, todėl iš jo visada galite tikėtis staigmenų. Vis dėlto apie tai, kad jums sunku patirti orgazmą, gali ir pamiršti... 

Geltona 

Tapkite jam saule, ir jis išpildys kiekvieną jūsų troškimą. Tik nepamirškite, kad apie savo norus reikia ne mąstyti, o juos išsakyti. Be to, šią spalvą mėgstančiam vyrui patiks padėka už gerus darbus. 

Žalia 

Meilės džiunglės jam per klaidžios. Jis naivus ir šiek tiek kerėpla. Išskirtinių glamonių ir akrobatinių pozų iš jo lovoje nesitikėkite, geriau priimkite jį tokį, koks yra. Bus atsidavęs ir ištikimas jums visą gyvenimą. 

Mėlyna 

Tai jautrus šeimos vyras. Kartą užkariavusi jo širdį, amžinai liksite jam vienintele, kuriai jis skirs savo dienas ir naktis, meilės eiles ir glamones. 

Violetinė 

Šio vyruko taip lengvai neperprasite. Jis moka manipuliuoti, žaisti ir žavėti. O jo išrinktoji turėtų būti tikra tolerancijos ir kantrybės karalienė. Štai tokiai ir teks pažinti tikrą ir nesuvaidintą vyrą. 

Pilka 

Lovoje pilkasis riteris vargu ar sužibės – greičiau atliks savo vyrišką pareigą. Kartą per savaitę „misionieriaus“ pozos jums turėtų užtekti, jei negalite pamiršti šio vyruko. 

Juoda 

Juodą spalvą mėgstančio vyro galvoje daug juodų minčių apie netradicinį seksą ir glamones. Taigi, jei norite ko nors nepatirto ir naujo ir jūsų negąsdina mazochistiniai elementai, šis meilužis patenkins visas jūsų aistras.

Ji24.lt